Kolo.News.Ukraine.Region

Поліція Одеси долучилася до «Дня відкритих дверей» у Національному університеті «Одеська юридична академія»

Поліція Одеси долучилася до «Дня відкритих дверей» у Національному університеті «Одеська юридична академія»
Поліція Одеси долучилася до «Дня відкритих дверей» у Національному університеті «Одеська юридична академія» Новини України 13 трав 2023 в 12:00

Правоохоронці допомагали майбутнім студентам, які вирішили здобути юридичну освіту, обрати майбутню професію.

Профорієнтаційний захід відбувся сьогодні, 13 травня. Про особливості професії поліцейського з молоддю спілкувалися представники управління кадрового забезпечення, експерти-криміналісти слідчого управління, поліцейські-кінологи кінологічного центру, а також батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області.

Начальник сектору організації відбору управління кадрового забезпечення ГУНП в Одеській області Микола Твердохліб зазначив, що процес підготовки кадрів для правоохоронних органів є складним та багатогранним. Важливу роль у ньому відіграють причини та мотиви, якими керуються абітурієнти під час вибору фаху.

«Сьогодні державі потрібна вмотивована молодь, яка буде захищати її інтереси та громадян. Національна поліція є складовою сил оборони України, і ми представили юнакам та дівчатам деякі її напрямки діяльності», - розповів він.

Зокрема, вступників посвятили у тонкощі своєї роботи криміналісти, показавши їм виїзну криміналістичну лабораторію, якою послуговуються.

Про службові завдання молодим людям розповіли і бійці батальйону поліції особливого призначення, продемонструвавши зразки своєї зброї та спеціального обладнання.

Старший інспектор-кінолог Зіньгіс Томас показав, як з допомогою своєї помічниці, службової собаки Байри, розшукує людей, а також зброю, вибухонебезпечні пристрої, наркотики тощо.

Читайте також: У Одесі відкрили монумент «Стіна Героїв» на честь прикордонників, які загинули у боротьбі за Україну

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар