Kolo.News.Ukraine.Region

Замість петицій: присвоєння звання «Герой України» відтепер розглядатиме експертна група

Замість петицій: присвоєння звання «Герой України» відтепер розглядатиме експертна група
Замість петицій: присвоєння звання «Герой України» відтепер розглядатиме експертна група Новини України 14 трав 2023 в 13:00

Подання про присвоєння звання «Герой України» розглядатиме експертна група при Комісії державних нагород та геральдики. Указ підписав Володимир Зеленський.

Інформація про це міститься на сайті президента України.

 – Велика кількість звернень та електронних петицій щодо присвоєння тому чи іншому нашому захисникові звання Герой України говорить про те, що це питання потребує упорядкування. Тож було вирішено передбачити спеціальний дорадчий орган – експертну групу. До неї увійдуть військове керівництво нашої держави, командувачі родів військ та ОСУВ, представники правоохоронних відомств, які розглядатимуть кожен героїчний вчинок окремо та вноситимуть подання про присвоєння державних нагород. Кожен і кожна з наших героїв, хто самовіддано боронив Україну від російський загарбників, хто звільняв нашу землю від окупанта та пожертвував заради нашої свободи своїм здоров’ям чи життям, має бути гідно відзначений. Ми повинні знати імена всіх наших героїв, – заначив Володимир Зеленський.

За його словами, до експертної групи увійдуть військове керівництво держави, командувачі родів військ та ОСУВ, представники правоохоронних відомств, які розглядатимуть кожен героїчний вчинок окремо та вноситимуть подання про присвоєння державних нагород.

Читайте також: Поліція Одеси долучилася до «Дня відкритих дверей» у Національному університеті «Одеська юридична академія»

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар