Kolo.News.Ukraine.Region

Дакота та Сільва: у Черкасах поліцейські кінологи показали дітям, як тренують собак

Дакота та Сільва: у Черкасах поліцейські кінологи показали дітям, як тренують собак
Дакота та Сільва: у Черкасах поліцейські кінологи показали дітям, як тренують собак Новини України 30 трав 2023 в 14:00

Напередодні Міжнародного Дня захисту прав дітей Черкаські кінологи з чотирилапими напарниками завітали у гості до Черкаської загальноосвітньої школи № 22.

Правоохоронці-кінологи розповіли діткам про службових собак, про їхні характери, звички, а також про роботу, яку вони виконують на службі.

Вихованці кінологічного центру Дакота та Сільва, давні улюбленці дітей, виконували різні команди та веселили присутніх. Варто відзначити, що Дакота спеціалізується на розшуку людей. Допомагає, як в розшуку дорослих правопорушників так і дітлахів, що покинули домівку без дорослих. Сільва спеціалізується на виявленні вибухових речовин. Вона допомагає поліцейським у розмінуванні, виявленні незаконного переміщення і зберігання вибухових речовин, зброї та боєприпасів.

Хоробрі напарники, не зважаючи на стан здоров’я та навколишні умови, завжди заступають на патрулювання разом. А ще, беруть участь в проведенні відпрацювань, оглядів та обшуків. Крім того, правоохоронці нагадали діткам, як поводитися у разі виникнення різних небезпечних ситуацій, таких як виявлення вибухонебезпечних предметів.

Також, правоохоронці приділили особливу увагу питанню  згубного впливу наркотичних і психотропних речових на людину, а також недопущення їхнього вживання.

«Собаки завжди дуже позитивно впливають на психологічний та емоційний стан людини. І ми це відчуваємо кожен раз, коли виступаємо перед дітьми, які щиро висловлюють свою любов до чотирилапих», - зазначив Андрій Давиденко.

Читайте також: У Кривому розі виступив камерний оркестр із Маріуполя

 

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар