Kolo.News.Ukraine.Region

Премії на авто для військових: черкаські медики перерахували майже 4,5 млн грн на потреби ЗСУ

Премії на авто для військових: черкаські медики перерахували майже 4,5 млн грн на потреби ЗСУ
Важливо
Премії на авто для військових: черкаські медики перерахували майже 4,5 млн грн на потреби ЗСУ Новини України 26 серп 2023 в 14:34

Працівники черкаського центру «екстренки» перерахували свої премії на купівлю автівки для ЗСУ. Загальна сума «донату» склала 4 304 343 гривень.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я України.

Керівництво центру ухвалило рішення преміювати працівників з нагоди Дня Незалежності, але медики виступили з ініціативою відмовитись, аби натомість медзаклад перерахував ці кошти на потреби армії.

До благодійної ініціативи долучилися 100% працівників.

"Нема таких слів, щоб повною мірою описати гордість за наших медиків", - йдеться у повідомленні.

На ці кошти було закуплено автомобільний тягач з причепом для перевезення великовантажних та великогабаритних вантажів. Його вантажністю 87 тонн.

Автомобіль вже передано на баланс військової частини для виконання бойових завдань.

Нагадаємо, в одному з полтавських медзакладів розпочали забір людських тканин, які провідні шпиталі зможуть використати для біотрансплантацій пораненим воїнам. Збором біоматеріалів займатиметься Полтавське обласне патологоанатомічне бюро. За допомогою цих тканин можна виконувати новітні біотрансплантації.

За допомогою такого матеріалу також нарощують кісткову тканину в стоматології. Також накладають сітку при пластиці гриж, відновлюють зір у людей із рубцюванням рогівки ока. Поряд з цим судинна хірургія відмовляється від штучних протезів на користь матеріалів, виготовлених із судин померлих людей.

Читайте також: Кіровоградські рятувальники отримали гуманітарну допомогу з Фінляндії

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар