У місті Дніпро провели благодійний захід під назвою «Країна незламних». До нього долучилися рятувальники, які влаштували цікаві локації для дітлахів. Малечі не лише дарували моменти радості, але й демонстрували – як важливо бути у безпеці, особливо у нинішній складний час. Про свято розповідають на сторінці ДСНС України у соціальній мережі Facebook.
Під час свята діти змогли побачити справжніх піротехніків, які сьогодні звільняють територію України від вибухонебезпечних предметів. Також малечу познайомили із роботою аварійно-рятувального відділення хімічного захисту.
Свято було не лише цікавим, але і корисним. Так, дітей запросили до класу мінної безпеки та продемонстрували макети різних вибухонебезпечних предметів. Щоб у разі їх виявлення малеча знала, як діяти.
Також діти могли побути у ролі справжніх пожежних, спробувати загасити вогонь із пожежного ствола, одягнутися у захисний одяг та повний комплект спорядження рятувальника.
А ще – посидіти у кабіні пожежного авто та побачити усе рятувальне обладнання.
Особливу радість усіх гостей свята викликав справжній герой дітлахів – пес Патрон. Із ним охоче робили спільні фото.
- Ми віримо, що цей захід допоміг дітям на мить забути про турботи, подарувавши посмішки та сподівання, - пишуть рятувальники.
Нагадаємо, раніше на Вінниччині пройшов фестиваль дерев’яної скульптури. Цього року участь у ньому взяли участь п'ять скульпторів: два майстри з Кам’янця-Подільського та по одному з Івано-Франківська, Рівненщини й Литви.
вологість:
тиск:
вітер:
0 Коментарів
Додати коментар