Kolo.News.Ukraine.Region

У Полтаві вуличне освітлення вимикатимуть раніше

У Полтаві вуличне освітлення вимикатимуть раніше
У Полтаві вуличне освітлення вимикатимуть раніше Новини України 05 черв 2023 в 18:00

На сьогоднішній нараді з питань ЖКГ із керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів виконавчого комітету Полтавської міської ради було прийнято рішення про скорочення роботи вуличного освітлення. Про це повідомив перший заступник міського голови Полтави Валерій Пархоменко.

За його словами, в цілях економії електроенергії «Міськсвітло» почало вмикати вуличне освітлення о 22:00. Комендантська година розпочинається опівночі. Тобто дві години місто перебуватиме в темряві.

– У зв’язку з дефіцитом потужностей вуличне освітлення по тролейбусним маршрутам та парках вмикатиметься з настанням сутінок (приблизно о 21:00/21:30 в залежності від погодних умов). О 22:00 вмикатиметься вся громада (місто, старостати). О 23:00 вуличне освітлення вимикатимуть, окрім тролейбусних маршрутів, – уточнили в міській раді.

Нагадаємо, коли у місті не вмикали вуличне освітлення в темну пору доби, кількість ДТП із потерпілими зросла.

Вуличне освітлення у Полтаві відновили 9 серпня 2022 року.

Після масових атаках по об'єктам енергетичної інфраструктури, освітлення вулиць почали відновлювати з 1 березня 2023 року, раніше рішення щодо заборони використовувати вуличне освітлення прийняла Полтавська обласна військова адміністрація через дефіцит електричної енергії в області та за рекомендаціями військових щодо режиму світломаскування.

Його вмикали з настанням сутінок і до початку комендантської години – до 23.00. Коли комендантську годину скоротили з 00.00 до 04.00, графік світла не змінювали, а тепер і зовсім зменшили.

Читайте також: У Вінниці хочуть розробити систему дистанційного відкриття замків на укриттях

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар