Kolo.News.Ukraine.Region

У селищі Олександрівка на Кіровоградщині створили мурал з зображенням бійця ЗСУ

Фото -  Facebook Володимир Ковтун
Фото - Facebook Володимир Ковтун Новини України 05 черв 2023 в 13:00

У селищі Олександрівка Кропивницького району Кіровоградської області створили мурал на честь Збройних сил України. У стінописі показали бійця з позивним «Ведмідь». Про це повідомляє «Суспільне».

Ведмідь – житель Олександрівки й захищає Україну в російсько-українській війні з 2014 року.

Ідея такого стінопису належить олександрівській громадській організації «Справедливість – наш вибір», каже художник Олександр Брітцев. Вона також запропонувала кандидатуру військового для малюнка. Мураліст попросив в ініціаторів, щоб це був хтось з місцевих бійців, які нині на фронті.

«Важливо вшановувати не лише загиблих героїв, – говорить художник. – Я хотів відзначити саме тих, хто зараз воює. Бійці мають знати, що люди їх цінують, підтримують, чекають».

Під час роботи художник використовував фотографію бійця. «Я її творчо переосмислив. Художник може робити акцент на тому, що вважає важливим. Я не міняв характер портрета, але деякі деталі зробив виразнішими».

Сам Олександр Брітцев – переселенець. До 2014 року жив у Донецьку, потім у Харкові. У 2022 році переїхав у село Бірки біля Олександрівки. Торік він створив два мурали в Кропивницькому "Україна – це свобода" і «Корифей Марко». Над нинішнім муралом працював п’ять днів. Малюнок має висоту 10 метрів і ширину п’ять. Ним прикрасили стіну дитячо-юнацької спортивної школи.

Читайте також: У Полтаві легенди українського року «Брати Гадюкіни» виступили із програмою «Йде нині война»

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар