Kolo.News.Ukraine.Region

Вінниця готова прихистити жителів територій, де росіяни спричинили екологічне лихо

Фото - телеграм канал Володимира Зеленського
Фото - телеграм канал Володимира Зеленського Новини України 06 черв 2023 в 15:00

Сьогодні зранку стало відомо, що російські терористи підірвали Каховську ГЕС (Херсонська область), внаслідок чого багато населених пунктів було затоплено, а тисячі українців опинились у небезпечній зоні.

Наразі триває евакуація потерпілих. Міський голова Сергій Моргунов у своєму телеграм-каналі зазначив, що Вінниця готова прихистити мешканців з територій, які постраждали внаслідок теракту.

«Черговий акт тероризму! Окупанти підірвали Каховську ГЕС. Розпочато евакуацію мешканців з прилеглих районів. Під загрозою сотні населених пунктів та навіть Запорізька АЕС», – написав Сергій Моргунов.

Окрім того, він зазначив, що по цьому питанню уже було проведено екстрене засідання Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Для допомоги постраждалим вирішили залучити всі наявні ресурси.

Також очільник громади виразив впевненість у тому, що кожного російського злочинця чекатиме справедливе покарання.

«Переконаний, що, попри всі акти терору та руйнування, ми вистоїмо. Наші військові звільнять українську землю від цього зла. Підступність та жорстокість ворога не має меж. Впевнений, росіяни за все відповідатимуть у міжнародному суді», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Екологічна катастрофа та тисячі людей на евакуацію: що відомо про підрив Каховської ГЕС росіянами

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар