Kolo.News.Ukraine.Region

У МВС відреагували на вбивство чоловіка правоохоронцем у Дніпрі

У МВС відреагували на вбивство чоловіка правоохоронцем
У МВС відреагували на вбивство чоловіка правоохоронцем Новини України 30 серп 2023 в 20:00

У Міністерстві внутрішніх справ відреагували на інцидент з вбивством чоловіка з боку правоохоронців у Дніпрі.

Зокрема міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив, що є ситуації, які потрібно аналізувати виключно на "холодну" голову. Та треба дати емоціям улягтися. 

"Смерть – це завжди горе. Але в події у Дніпрі потрібно розібратися об’єктивно. Триває слідство, яке має дати відповіді на основні запитання. Однак є речі очевидні. Якщо громадяни хочуть жити в правовій державі, вони самі ж мають дотримуватися законодавства, поводитися відповідно до встановлених норм і однозначно – не бити поліцейських. Більш того, навчати законослухняності своїх дітей", – повідомив Ігор Клименко.

Також міністр заявив, що це серйозний прецедент, і що завдяки правоохоронцям вдається стабілізувати настрої в суспільстві під час воєнного стану.

"Якщо окремі громадяни житимуть в анархії та  вважатимуть себе понад Законом, а поліція не зможе виконувати свої функції, українське суспільство чекають дуже темні часи", – зазначив міністр внутрішніх справ.

Нагадаємо, що Державне бюро розслідувань розслідує правомірність застосування у Дніпрі правоохоронцем табельної зброї. Вивчаються всі обставини інциденту.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар