Kolo.News.Ukraine.Region

В Одесі затримали командира військового госпіталю за хабарництво

В Одесі затримали командира військового госпіталю за хабарництво
В Одесі затримали командира військового госпіталю за хабарництво Новини України 12 трав 2023 в 18:00

В Одесі затримали одного з командирів військового госпіталю, який запропонував отримати інвалідність військовослужбовцю за хабар у розмірі 5000 доларів США. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.

За даними поліції, військовий, який мав проблеми зі здоров'ям, планував пройти військово-лікарську комісію для отримання статусу інваліда. Однак він отримав пораду від знайомого, яка полягала в тому, що один із командирів місцевого військового госпіталю міг допомогти йому отримати цей статус за 5000 доларів.

Військовослужбовець звернувся до правоохоронних органів, і 11 травня під час передачі грошей через посередника командира цей офіцер був затриманий.

Поліція повідомила, що затриманому буде пред'явлено підозру за частиною 3 статті 369-2 Кримінального кодексу України, за якою передбачено від трьох до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Читайте також: Якщо росія гальмуватиме "зернову угоду" в Україні можуть зупинитися заводи. За словами генерального директора Української аграрної конфедерації, Павла Коваля, Росія може спричинити зупинку роботи заводів в Україні через гальмування "зернового коридору". Він наголошує, що росія намагається гальмувати рух суден, особливо тих, які перевозять дорожчі товари, наприклад, соняшникову олію. Якщо танкери з цією олією не будуть пропускатися через "коридор", то це може призвести до зупинки роботи двох-трьох заводів по переробці соняшника в Україні.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар