Kolo.News.Ukraine.Region

У Дніпрі влаштували конкурс для будинків ОСББ

У Дніпрі влаштували конкурс для будинків ОСББ
У Дніпрі влаштували конкурс для будинків ОСББ Новини України 05 трав 2023 в 09:00

У Дніпрі влаштували конкурс для будинків ОСББ з приводу кращого проведення суботника. Таку ініціативу запропонували у департаменті з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради.

«Цей конкурс ми проводимо вперше. Мешканці будь-якого  будинку ОСББ та ЖБК мають організувати у себе у дворі суботник. Це може бути як прибирання двору, так і озеленення. Далі потрібно зробити фото цього суботника та опублікувати в соціальних мережах с хештегом #Чистий_Дніпро або #Квітучий_Дніпро та обов’язково відмітити нашу сторінку. Далі ми оберемо 5 світлин найкращих суботників, які під своїми постами наберуть найбільше лайків та коментарів. Їм ми подаруємо якісну техніку для прибирання та ремонтів території будинку. Також оберемо окремо ще 10 учасників, яким подаруємо невеличкі подарунки. Конкурс триватиме до 15 травня, і після цього будемо обирати переможців», - зазначила головна спеціалістка відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Вікторія Базишина.

Серед учасників –  ОСББ «Юдам».

«Взагалі, ми щодня з мешканцями прибираємо наше подвір’я, хтось щось висаджує, створюємо нові квіткові клумби. Але приємно, що влаштовують такі конкурси, адже це поєднання корисного та приємного. Загалом, нам місто дуже часто допомагає з вивозом сміття, обрізанням дерев та з іншим, тож ми дуже вдячні», - зазначила голова правління ОСББ «Юдам» Ірина Маламуж.

Зі свого боку, мешканець будинку ОСББ «Юдам» Олександр додав: «Я сьогодні теж вийшов, аби навести лад у дворі свого будинку, бо для мене важлива чистота, до того ж така краса дарує позитив та гарний настрій у такий важкий час».

Читайте також: У Полтаві школярі влаштували ярмарок, щоб зібрати кошти на дрон для ЗСУ. ФОТО


0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар