Kolo.News.Ukraine.Region

У Міністерстві внутрішніх справ відзначили 8 сміливих дітей, які постраждали від агресії рф

Фото - МВС України
Фото - МВС України Новини України 13 черв 2023 в 12:00

Вісім сміливих, відважних та справжніх юних патріотів України урочисто відзначили у Міністерстві внутрішніх справ України у рамках акції «Діти-герої».

Заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко привітала кожного лауреата акції, нагородивши їх цінними подарунками.

Благодійна акція «Діти-герої» відбулася вже вдруге в Україні. Її мета - відзначити та віддати належну шану дітям-героям, які виявили мужність, відвагу у небезпечних ситуаціях. Дітлахи, які стали лауреатами акції, постраждали від російської агресії, але продовжують усіма силами підтримувати Україну та наближати її перемогу.

Зокрема, відзначили маленьку чемпіонку з Чорноморська - Олександру Паскаль. Дівчинка під час ворожого ракетного обстрілу на Одещині втратила ніжку. Після коми та тривалої реабілітації, Саша знову на своїх улюблених тренуваннях з художньої гімнастики. Тепер вона виступає із протезом замість ноги, але все так само палко мріє про Олімпійське золото.

Талановита Соломія Реут зачаровує містян у Дніпрі своєю грою на сопілочці та збирає гроші на допомогу армії. Завдяки дівчинці вдалося закрити вже не один збір. Соломійка зізнається, що хоче не лише допомогти ЗСУ, де до речі нині її тато, а й популяризувати гру на сопілці.

Усі 8 учасників отримали пам’ятні подарунки, зокрема від Ради Європи та Представництва Вільної держави Баварії в Україні. А найголовнішим подарунком для дітей були сертифікати на відпочинок у мовному таборі в Карпатах, де з ними не лише відпочиватимуть на природі, а й займатимуться англійською. Подарункові сертифікати надали представники від Study.ua.

Читайте також: У Полтаві легенди українського року «Брати Гадюкіни» виступили із програмою «Йде нині война»

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар