Kolo.News.Ukraine.Region

У Черкаській медичній академії відбувся випуск студентів

У Черкаській медичній академії відбувся випуск студентів
У Черкаській медичній академії відбувся випуск студентів Новини України 14 черв 2023 в 13:00

У Черкаській медичній академії відбувся випуск студентів –  майбутніх парамедиків, спецфельдшерів та реабілітологів. Дипломи отримали більш як півсотні молодих фахівців охорони здоров’я, котрі надзвичайно затребувані в Україні, повідомляють в Черкаській ОВА.

Із закінченням навчального закладу випускників привітали керівники міста, області та медичної галузі. Під час вручення дипломів зазначали важливість і суспільну важливість професій, яким сьогодні навчають наші медичні навчальні заклади.

Парамедики поповнять лави бригад екстреної медичної допомоги. До речі, цю спеціальність Черкаська медична академія відкрила першою в Україні.

Спецфельдшери – це фахівці з лікувальної справи для потреб Збройних Сил України та інших силових структур. Від їхнього професіоналізму залежить збереження життя і здоров’я наших бійців на передовій та у військових госпіталях.

Фізичні терапевти і реабілітологи допоможуть відновлювати здоров’я людям після поранень, травм і важких хвороб.

«Ми першими в Україні почали підготовку медичних реабілітологів та парамедиків. Днями пройшли всю процедуру й отримали ліцензію на підготовку терапевтів-реабілітологів та фармацевтів на рівні магістрів, – зазначила ректор Черкаської медичної академії, заслужена лікарка України Інна Губенко. – Попри складність навчання в умовах воєнного стану наш заклад проводив усі практичні заняття студентів на базі та за участі фахівців лікувально-профілактичних закладів. Тому випускники володіють необхідними вміннями і навичками, аби гідно поповнити лави медичних працівників».

Спеціально до дня випуску студентів у медичній академії провели науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Медична та духовна спадщина і духовні цінності Святителя-хірурга Луки (Валентина Войно-Ясенецького). Це наш земляк, професор медицини, який зумів поєднати науку і релігію.

Читайте також: Понад 10 тисяч школярів Полтавщини через війну навчаються за кордоном

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар