Kolo.News.Ukraine.Region

Уряд виділив понад 30 млн. грн. на облаштування укриттів у школах Вінниччини

Уряд виділив понад 30 млн. грн. на облаштування укриттів у школах Вінниччини
ТОП Тема
Уряд виділив понад 30 млн. грн. на облаштування укриттів у школах Вінниччини Новини України 05 трав 2023 в 15:00

Уряд виділив понад 30 мільйонів гривень на облаштування укриттів у закладах загальної середньої освіти Вінницької області. Відповідне рішення прийнято Постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня №419.

«Безпечне освітнє середовище – це питання номер один. І в умовах воєнного стану не може бути інакше. Саме тому держава докладає максимум зусиль для того, щоб діти могли навчатися в безпеці», - підкреслив Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

Як зазначив очільник області, минулого року для організації успішного навчального процесу на Вінниччині до 1 вересня було підготовлено понад 600 укриттів. Саме тому вдалося розпочати навчання офлайн та надати учням і їхнім батькам можливість вибору, як саме навчатися.

Також він додав, що 85% закладів освіти Вінниччини працюють офлайн або в змішаному форматі. І це один з кращих показників в Україні.

Додамо, у Вінниці планують побудувати укриття для чотирьох ліцеїв – №12, 13, 23 і 30. Наразі в місті розпочинають розробку проєктно-кошторисної документації.

Як йдеться на Facebook-сторінці міського голови Сергія Моргунова, наразі з 44 ліцеїв вінницької громади 14 – не мають власних укриттів.

Загалом же, протягом навчального року коштом міського бюджету було капітально відремонтувано 24 укриття в ліцеях. Ще в чотирьох закладах відбувся поточний ремонт.

Читайте також: Кропивницькі депутати звернуться до Мінмолоді та спорту щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар