Kolo.News.Ukraine.Region

Полтавщина отримає державну субвенцію на облаштування укриттів у школах

Полтавщина отримає державну субвенцію на облаштування укриттів у школах
Полтавщина отримає державну субвенцію на облаштування укриттів у школах Новини України 13 трав 2023 в 08:00

22 громади Полтавщини подали проєктні заявки щодо облаштування укриттів у закладах освіти. За визначеними тематичною постановою уряду критеріями будуть обрані проєкти, на реалізацію яких і спрямують субвенцію з державного бюджету.

Про це йшлося на загальних зборах Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, що відбулася 12 травня в Решетилівці.

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА Євген Кончаковський розповів про облаштування найпростіших укриттів у навчальних закладах Полтавщини.

«Питання освітнього процесу є одним із найбільш важливих, бо три останні роки були об'єктивно складними для очного навчання. Тому тема облаштування укритів у школах нині є актуальною. За цей рік вдалося облаштувати чимало укриттів у ЗЗСО. 359 шкіл уже мають облаштовані укриття, – розповів Євген Кончаковський. – Кабінет Міністрів України прийняв постанову про надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти та затвердив порядок та умови надання коштів. Відповідно до розподілу обсягу субвенції Полтавській області спрямовані кошти в сумі 54 мільйони гривень. Із поданих громадами заявок будуть відібрані ті, що відповідають критеріям для реалізації проєктів».

Читайте також: У Полтаві відбулася зустріч координатором проєктів Дитячого фонду ООН

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар