Kolo.News.Ukraine.Region

«Візерунок Перемоги»: у Дніпрі відбувся традиційний забіг у вишиванках

«Візерунок Перемоги»: у Дніпрі відбувся традиційний забіг у вишиванках
«Візерунок Перемоги»: у Дніпрі відбувся традиційний забіг у вишиванках Новини України 21 трав 2023 в 12:00

У Дніпрі в Тунельній балці відбувся забіг у вишиванках «Візерунок Перемоги».  Захід присвятили Дню вишиванки.

В змаганнях взяли участь близько 200 дніпрян. Були чоловічі, жіночі і дитячі забіги. Кожен – на різну дистанцію: для чоловіків - 10 та 4 кілометри, для жінок - 8 та 2, для дітей - 200 та 400 метрів. Про це розповіли в Дніпровській міській раді.

«В нас є різні дистанції, для чоловіків це 10 та 4 кілометри, для жінок 8 та 2, для дітей 200 та 400 метрів. Всі учасники отримують круті подарунки, а переможці дистанцій - ще й гільзи з артилерії, прикрашені петриківським розписом, за це дякуємо художній школі», - розповів начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики ДМР Олександр Осипов.

Вперше бере участь у забігу Ірина. Дівчина обрала дистанцію 2 кілометри, каже, що вирішила брати участь, адже сподобалось, що захід приурочений до Дня вишиванки: «Я готувалась, для себе бігаю 5 кілометрів, тож з 2-ма, я думаю, впораюсь. Мети перемогти немає, хочу отримати задоволення».

Всі учасники отримали приємні подарунки, а переможці дистанцій - ще й артилерійські гільзи, прикрашені петриківським розписом.

Окрім того, учасники заходу могли отримати навички з надання першої медичної допомоги та навчитися користуватися турнікетом.

Читайте також:  «Жадан і собаки» у Полтаві заспівали «Я люблю цю країну!» та зібрали кошти на ЗСУ

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар