Kolo.News.Ukraine.Region

У Кропивницькому підняли Олімпійський прапор

У Кропивницькому підняли Олімпійський прапор
У Кропивницькому підняли Олімпійський прапор Новини України 22 черв 2023 в 17:00

У Кропивницькому на стадіоні факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбулося «Свято олімпійського прапора». Захід приурочили ІІІ Європейським іграм, що проходять у Польщі з 21 червня по 2 липня, розповіли в міській раді Кропивницького.

Україну на змаганнях представляє рекордна кількість спортсменів - 263 атлети, які змагатимуться у 27 із 30 можливих дисциплін. Це на 64 атлети більше, ніж на попередніх II Європейських іграх 2019 року.

У церемонії урочистого підняття олімпійського прапора взяли участь: начальник управління молоді та спорту обласної військової адміністрації Андрій Щетина, начальник управління молоді та спорту Кропивницької міської ради Вячеслав Гурський, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області Вадим Бебко, ректор ЦДПУ імені Володимира Винниченка Євген Соболь, член НОК України Володимир Ковальов, декан факультету фізичного виховання Анатолій Турчак, тренери спортсменів-олімпійців, директори та тренери-викладачі спортивних шкіл міста.

Олімпійський прапор підняли заслужений майстер спорту України з велоспорту на треку, срібний призер ХХVІІ літніх Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї, почесний громадянин міста, Олександр Симоненко та майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасник XXXI Літніх Олімпійських ігор 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро Дмитро Яковенко.

Читайте також: Учасники «Invictus Games» із Черкас вирушають на тренувальні збори

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар