Kolo.News.Ukraine.Region

У Полтавському обласному онкодиспансері встановили лінійний прискорювач і сучасний комп'ютерний томограф

У Полтавському обласному онкодиспансері встановили лінійний прискорювач і сучасний комп
У Полтавському обласному онкодиспансері встановили лінійний прискорювач і сучасний комп'ютерний томограф Новини України 22 черв 2023 в 15:00

У Полтавському обласному клінічному онкологічному диспансері встановили перший у регіоні лінійний прискорювач і спеціалізований комп’ютерний томограф. Нове обладнання значно скоротить час обстеження і лікування пацієнтів, повідомляють в Полтавській ОВА.

 «Одне зі стратегічних завдань, над яким працювали у сфері медицини, реалізоване. На Полтавщині, в обласному онкодиспансері, встановлені перший у регіоні лінійний прискорювач і сучасний комп'ютерний томограф. Тепер люди зможуть проходити високоточну діагностику та якісне лікування раку. Що важливо, ці послуги для пацієнтів безкоштовні. Попри війну нам вдалося втілити задумане: створити цей сучасний комплекс, який допоможе рятувати життя. Щиро дякую всім, хто доклав зусиль, щоб це обладнання з'явилося в області. Колективу онкодиспансеру, народним депутатам, депутатському корпусу обласної ради, МОЗ і профільному департаменту ОВА», – зауважив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Лінійний прискорювач для онкологічного диспансеру придбали за 60 мільйонів гривень. 20 із них – кошти держбюджету, решта – обласного. 28 мільйонів гривень на КТ теж виділили з облбюджету.

Як розповів головний лікар Полтавського обласного клінічного онкодиспансеру Орест Вовк, щороку на Полтавщині реєструють близько 5 тисяч онкохворих. Зазначив, що встановлене обладнання прискорить процес надання допомоги.

Читайте також: Вінниця стала першим містом в Україні, де запроваджується система автоматичного відкриття укриттів

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар