Kolo.News.Ukraine.Region

У Вінниці розпочали роботу літні інклюзивні табори

У Вінниці розпочали роботу літні інклюзивні табори
У Вінниці розпочали роботу літні інклюзивні табори Новини України 29 трав 2023 в 17:00

Сьогодні, 29 травня, в Міському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк запрацювали інклюзивні табори для дітей та дорослих. Повідомляє Вінницька міськрада.

Програма табору для різної вікової категорії розрахована на 5 днів, з різними інтерактивами, щоб кожному було цікаво та комфортно проводити час.

Цей відпочинок допоможе не лише відпочити в колі однодумців, але й навчатись до самостійного життя без сторонньої допомоги, зазначила директорка центру Олена Чорнобривенко.

«Метою табору є соціалізація. Війна внесла свої корективи, адже при шкільних таборах під час тривоги дітям з інвалідністю та доглядачам важко дістатись до укриттів. Тому цьогоріч вирішили зробити табір в центрі реабілітації «Гармонія», але також будуть виїздні цікавинки», — розповіла директорка Центру.

На учасників табору чекатимуть: руханки, ігри, квести, майстер-класи, екскурсії на туристичному трамваї, відпочинок на катамаранах та природі. Наразі табори в загальному налічують 50 зареєстрованих учасників. Серед них дванадцятирічна Поліна. Дівчинка розповіла що щороку свій літній відпочинок проводить у центрі “Гармонія”.

«Мені подобається проводити час у таборі. Робити листівки або ж печиво пекти. Найбільше мені запам'яталося приготування бургерів. Вони виявились дуже смачними”, — пригадує дівчинка.

Мати Світлана Філатова розповіла, що участь в таборі її син бере в перше, але позитивні настрої хлопчика помічає з перших хвилин.

Триватимуть інклюзивні літні табори до 14 липня.

Читайте також: Слюсар Одеського припортового заводу переміг на чемпіонаті України з судномодельного спорту

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар