Kolo.News.Ukraine.Region

У Вінниці відкрили окремий простір для діток з особливими освітніми потребами

У Вінниці відкрили окремий простір для діток з особливими освітніми потребами
У Вінниці відкрили окремий простір для діток з особливими освітніми потребами Новини України 30 трав 2023 в 11:00

На базі загальноосвітньої гімназії №24 ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» спільно з департаментом освіти міської ради реалізують новий проєкт для дітей з особливими освітніми потребами, йдеться на сайті полтавської міськради.

ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» запровадила абсолютно новий формат навчання дітей з ООП з власною концепцією, стратегією та баченням, задля досягнення основної та важливої мети, яку ставлять батьки (сім’ї) таких дітей: включення дітей в активне соціальне життя після закінчення школи.

У пілотному проєкті навчаються дітки з особливими освітніми потребами з різних шкіл ВМТГ, а тричі на тиждень проходять групові заняття з математики, української мови та читання за спеціальною програмою «Радість». Не зважаючи на те, що проєкт започаткований вже кілька місяців, дітки показують хороші результати.

Днями відбулось відкриття мультифункціонального простору «Різні можливості — рівні права» — пілотний проєкт, який був підтриманий Вінницькою міською радою за ініціативи громадської організації. Такий простір створений для дітей, які навчаються в різних школах Вінниці, для того аби діти адаптувалися, зрозуміти, що ми різні, але все ж рівні. Соціалізація дітей - це важливо в межах загальноосвітніх шкіл», — каже керівниця проєкту Наталя Косніцька.

У просторі є три зони: навчальні, ігрова та кухня. Інтер’єр простору багатофункціональний. Простір може трансформуватись та ставати великою майданчиком для різноманітних заходів.

Коштом благодійників було зроблено ремонт, закуплено оснащення, побутову кухонну техніку та багато речей, які допомагають отримати соціально-побутовим навичкам.

Міська рада надала приміщення та допомогла з ремонтом. Фінансування проєкту частково відбувається від ГО «Вінниця ДАУН СИНДРОМ» та за рахунок фінансування від Вінницької міської ради.

Читайте також: Митрополит Епіфаній освятив храм у Черкасах та вручив нагороди медикам, волонтерам і військовим

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар