Kolo.News.Ukraine.Region

З Вінниці до звільненої з окупації Балаклії відправили гуманітарну допомогу

З Вінниці до звільненої з окупації Балаклії відправили гуманітарну допомогу
З Вінниці до звільненої з окупації Балаклії відправили гуманітарну допомогу Новини України 22 трав 2023 в 13:00

Нещодавно з Вінниці до Балаклії, у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, відправили черговий гуманітарний вантаж, у який зокрема увійшло 500 ОСБ листів.

Про це на своїй сторінці у фейсбук та телеграм-каналі повідомив очільник Вінницької громади Сергій Моргунов.

«Днями ми зібрали та передали звільненому місту 500 ОСБ-плит. Вони знадобляться для тимчасового ремонту пошкоджених будівель. На жаль, у Балаклії таких багато, адже місто і зараз знаходиться під ворожими обстрілами», – написав Сергій Моргунов.

Очільник громади подякував усім, хто долучився до допомоги місту-другу та зазначив, що Вінниця активно підтримує Балаклію з жовтня минулого року.

Координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та депутат Вінницької міської ради Тарас Присяжнюк зазначив, що Вінниця й надалі продовжить моніторити ситуацію та вивчати потреби й допомагати в міру можливостей.

«У рамках цієї поставки відправляємо ОСБ-плити, їх використають для тимчасового ремонту приміщень, які пошкодили загарбники, – зазначає Тарас Присяжнюк. – Цього матеріалу має вистачити для того, аби закрити більше тисячі пошкоджених вікон».

Нагадаємо, що Вінниця стала містом-другом для Балаклії у жовтні минулого року. З того часу вдалося відправити до міста не один гуманітарний вантаж: одяг, генератори, автобуси тощо. 25 листопада на сесії міської ради депутати прийняли рішення про виділення 10 млн грн для проєктів з відновлення. За ці кошти у Балаклії відремонтують житлові будинки, які зазнали пошкоджень внаслідок військової агресії російської федерації.

 Читайте також: «Візерунок Перемоги»: у Дніпрі відбувся традиційний забіг у вишиванках

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар