Kolo.News.Ukraine.Region

З російського полону повернули 47 українців, серед них двоє дітей

З російського полону повернули 47 українців, серед них двоє дітей
З російського полону повернули 47 українців, серед них двоє дітей Новини України 06 лип 2023 в 18:00

Сьогодні відбувся черговий обмін полоненими. З ворожого полону визволили ще 43 оборонців і 2 цивільних. Також в Україну вдалося повернути двох незаконно вивезених дітей. Про це повідомили в Офісі Президента та Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Зокрема, з полону звільнили 28 воїнів Збройних Сил України (в тому числі 10 тероборонців), а також 4 прикордонників, 10 нацгвардійців та 1 військового моряка. Вони захищали Україну в Маріуполі, на Донецькому, Запорізькому, Харківському та Херсонському напрямках.

Серед звільнених захисників – двоє мали статус зниклих безвісти.

Крім того, додому повернулися 2 цивільних: працівник заводу «Азовсталь» та активіст із Херсона.

У взаємодії з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Дмитром Лубінцем до України повернули двох незаконно вивезених дітей. Їхня мати – бойовий медик – була звільнена з полону країни-агресорки у жовтні 2022 року.

Обмін полоненими відбувся спільними зусиллями Офісу Президента, ГУР МОУ, СБУ, МВС, Мінреінтеграції й інших відомств.

Національне інформаційне бюро (НІБ) при Мінреінтеграції традиційно забезпечило звільнених із полону рюкзаками з одягом, взуттям, засобами гігієни та смартфоном.

НІБ також надає визволеним з полону особам допомогу у відновленні документів, банківських рахунків, сім-карт. І допомагає швидше зібрати документи для отримання від держави одноразової грошової допомоги у розмірі 100 тисяч гривень.

Читайте також: На Черкащині зафіксовано падіння уламків збитої ракети: є пошкодження

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар