Kolo.News.Ukraine.Region

У Вінниці планують створити власну торгову марку для реалізації сільськогосподарської продукції

У Вінниці планують створити власну торгову марку для реалізації сільськогосподарської продукції
У Вінниці планують створити власну торгову марку для реалізації сільськогосподарської продукції Новини України 10 лип 2023 в 12:00

Вінниця стала першою громадою в Україні, де створили унікальну Програму розвитку аграрного сектору та забезпечення продовольчої безпеки.

Як розповіли у Вінницькій міськраді, у п’ятницю, 7 липня, депутати проголосували за внесення змін та доповнень у Програму. Вони, по суті, є першими кроками до реалізації заходів зі створення оптово-роздрібних ринків з місцями для тривалого технологічного зберігання різних видів овочів, а також удосконалення інфраструктури аграрного ринку громади. А щоб посприяти фермерам у реалізації власної сільськогосподарської продукції, передбачено створення торгової марки «Вінницький фермер».

У департаменті економіки і інвестицій зазначають, що програма має на меті забезпечити вінничан якісною та безпечною сільськогосподарською продукцією від власного виробника, а у подальшій перспективі – спонукати появі фермерських кооперативів та гуртового роздрібного ринку, який з часом може набути статусу регіонального.

«Розвиток аграрного сектору нашої громади має на меті посприяти створенню нових фермерських кооперативів, що дозволить збільшити кількість робочих місць та дати поштовх до розвитку органічного виробництва, – зазначає директор департаменту економіки і інвестицій Максим Мартьянов. – Це доволі важливий процес, тим більше в умовах війни, коли велика частина наших територій окупована, а частина, яку вдалось звільнити – непридатна для введення сільського господарства через мінування та підтоплення внаслідок терористичного акту, який спричинила росія на Каховській ГЕС».

Читайте також: «Повертайся додому»: рідні зниклих безвісти моряків провели благодійний захід в Одесі

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар