Kolo.News.Ukraine.Region

Паланка проти Росії: громада на Черкащині виграла суд проти країни-агресора

Паланка проти Росії: громада на Черкащині виграла суд проти країни-агресора
Паланка проти Росії: громада на Черкащині виграла суд проти країни-агресора Новини України 15 лип 2023 в 15:00

Паланська територіальна громада, що на Уманщині, виграла суд проти російської федерації, яка своїми ракетами пошкодила майно. Згідно з ухвалою, країна-окупант має відшкодувати 156 мільйонів гривень. Про це повідомили на сторінці громади.

Господарським судом Черкаської області позов Паланської сільської ради задоволено повністю та постановлено стягнути з держави Російська Федерація 156 159 512, 83 гривень шкоди, завданої внаслідок збройної агресії рф проти України. Заявник поскаржився, що під час обстрілу було пошкоджено місцевий ліцей.

«Внаслідок дій політичного керівництва та представників військового командування рф, здійснили бомбардування військової частини, що призвело до розльоту та детонування артилерійських боєприпасів та пошкодження інфраструктури с. Паланка, а саме від вибухової хвилі та прямого влучання снаряду, що і призвело до руйнувань та ушкодження майна Паланської сільської ради», - йдеться в ухвалі.

Нагадаємо, у селі Паланка на Уманщині вранці 24 лютого 2022 року було пошкоджено частину фасаду місцевої школи. В результаті інциденту ніхто не постраждав.

Зазначимо, Паланська громада повідомляє, що вона стала єдиною територіальною громадою на Черкащині, яка виграла суд у країни-агресора.

 Читайте також: На Черкащині засудили 50-річну уродженку рф за поширення російської пропаганди

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар