Kolo.News.Ukraine.Region

На Вінничині заборонили проведення хресних ходів і релігійних демонстрацій

На Вінничині заборонили проведення хресних ходів і релігійних демонстрацій
На Вінничині заборонили проведення хресних ходів і релігійних демонстрацій Новини України 16 лип 2023 в 17:00

Хресні ходи та інші масові заходи на Вінниччині — під забороною на три місяці. Відповідний наказ видав голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

Голова Вінницької військової адміністрації видав наказ, у якому заборонив у липні-вересні поточного року на території області проводити походи і демонстрації та масові публічні релігійні заходи за межами культових споруд.

Особливо посилять заходи контролю:

з 00.00 годин 14 серпня до 24.00 годин 16 серпня — на територіях міста Вінниці, Вінницького, Жмеринського, Хмільницького та Могилів-Подільського районів (у зв’язку із запланованим відзначенням річниці «Дня чуда з’явлення Божої Матері», проведенням хресної ходи з с. Голиченці до «Йосафатової долини» з подальшим проведенням богослужіння);

у серпні 2023 року — протягом трьох діб (доби до дня проведення, у день запланованого проведення та доби після запланованого проведення) хресної ходи до Свято-Успенської Почаївської Лаври — на усій території області.

Заборона діє, як зазначають у документі, відповідно до пункту восьмого статті вісім Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та «з урахуванням результатів проведеного правоохоронними органами області аналізу оперативної обстановки у сфері національної безпеки і оборони у державі та регіоні, існування в умовах повномасштабної збройної агресії російської федерації проти України небезпеки скоєння на Вінниччині злочинів терористичного і диверсійного характеру та ракетних ударів по цивільних об’єктах Вінницької області, а також здійснення можливих провокацій, актів вандалізму, спрямованих на розпалювання національної та міжконфесійної ворожнечі та з метою збереження безпеки та спокою в регіоні, життя та здоров’я громадян».

Читайте також: В Одесі триває заборона на купання і вилов риби: у воді виявлено холероподібні вібріони

1 Коментар

user
Tetyana 17 лип 2023

У московського патріархату може вистачити нахабства пройтись ходою...

Додати коментар