Kolo.News.Ukraine.Region

На Полтавщині планують відкрити заклад для відновлення військових та їх родин

На Полтавщині планують відкрити заклад для відновлення військових та їх родин
На Полтавщині планують відкрити заклад для відновлення військових та їх родин Новини України 23 лип 2023 в 14:00

Реабілітація й соціальна адаптація наших військових – необхідні процеси в умовах війни. Миргородська громада стане першою на Полтавщині та в Україні загалом, де апробують нову соціальну послугу в межах обласної програми. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Під час нещодавнього візиту до Миргорода Дмитро Лунін, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, народний депутат України Олег Кулініч оглянули один із санаторно-курортних закладів, на базі якого планують відновлювати емоційний стан військових з інвалідністю та їхніх родин. Цей процес відбуватиметься під супроводом мультидисциплінарної команди, у складі якої – психологи, соціальні педагоги, психіатри, масажисти.

«Ставимо за мету наблизити такі послуги до людей, які цього потребують. Три громади – Миргородська, Зіньківська та Решетилівська – підписали меморандум про взаємодію. Переконаний, що це дасть початок ефективному обміну досвідом і розвитку послуг соціального захисту наших воїнів», – підкреслив Дмитро Лунін.

Нагадаємо, на Полтавщині розробили проєкт обласної Комплексної програми соціального захисту, реабілітації та інтеграції захисників і захисниць України.Програма охоплюватиме сім напрямів. Один із них – реабілітація ветеранів з інвалідністю разом із сім'ями в санаторно-курортних закладах Полтавщини протягом 10 днів та індивідуальний супровід родин.

Читайте також: Більше двохсот людей із Полтавщини допомагали херсонцям у ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС

 

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар