Kolo.News.Ukraine.Region

У ставку поблизу Вінниці масово вимерла риба

У ставку поблизу Вінниці масово вимерла риба
У ставку поблизу Вінниці масово вимерла риба Новини України 25 лип 2023 в 17:54

24 липня на адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло повідомлення про мор риби на ставку «Багацьке» в селі Вінницькі Хутори. Фахівці обстежили водойму та відібрали проби води.

Як інформує Держекоінспекція, під час огляду працівники виявили 125 екземплярів загиблої риби - 120 штук карася та 3 штуки товстолоба, та складено відповідний акт обстеження водного об’єкта.

Також проведено розрахунок збитків, загальний розмір яких становить 2420 гривень.

пробах води перевірили рівень розчинного кисню, який знаходився в межах допустимого значення від 14,5 мг/дм³ до 18,1 мг/дм³, при нормі не менше 4 мг/дм³.

«Наразі проводиться інструментально-лабораторне дослідження відібраних проб на вміст забруднюючих речовин. Про результати дослідження буде повідомлено додатково», - зазначено в повідомленні.

Учасники спілки рибалок-любителів кажуть, масово вмирати риба почала після дощів кілька днів тому.

Нагадаємо, 9 липня у річці Псел, що протікає між населеними пунктами Запсілля та Омельник Полтавської області, було зафіксовано забруднення – на поверхні плавала мертва риба і земноводні.

За результатами лабораторних досліджень, які зробила Регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби в Полтавській області, вода із річки Псел не відповідала вимогам санітарних норм за мікробіологічними та фізико – хімічними показниками по вмісту лактозопозитивної палички (до 12 тис. при нормативному показнику не більше 5 тисяч) та за санітарно – хімічними показниками по вмісту аміаку (до 3 мг/л при нормативному показнику не більше 2 мг/л), риба – мікробіологічним показникам.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар