Kolo.News.Ukraine.Region

На Кіровоградщині урочисто зустріли воїна, який повернувся з російського полону

На Кіровоградщині урочисто зустріли воїна, який повернувся з російського полону
На Кіровоградщині урочисто зустріли воїна, який повернувся з російського полону Новини України 01 серп 2023 в 17:00

29 липня у затишному колі рідних та друзів у Новоукраїнці зустріли Артема Танцюру, який повернувся додому після тривалого перебування у полоні. Подробиці зустрічі розповіли в Новоукраїнській міській раді.

Народився та зростав Артем у рідній Новоукраїнці, а після закінчення 9 класу вступив до Кіровоградського музичного училища. Далі юнака призвали на строкову службу до армії, де він за власним бажанням підписав контракт про проходження військової служби у Збройних Силах України. Подальшу свою службу ніс у Миколаєві.

Захищаючи Батьківщину від окупантів та загарбників, Артем потрапив у полон.

11 червня 2023 року родина Артема отримала радісну звістку про те, що він повертається додому. Головне – живий! Того дня Україна звільнила з російського полону 95 захисників, серед них був і військовий музикант 36-ї бригади, морський піхотинець Артем Танцюра.

Під час зустрічі Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний подякував Артему за мужність та відвагу й подарував прапор громади, яка до останнього разом з родиною воїна вірила у те, що він живий та повернеться додому. Навзаєм Артем подарував голові громади Прапор 36-ої бригади морських піхотинців.

Нагадаємо, 11 червня з російського полону вдалося звільнити ще 95 захисників України. Про це того дня повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими. Серед звільнених з полону є 51 представник Збройних Сил України (з них 15 людей з територіальної оборони), 29 чоловіків з Національної гвардії України, 11 прикордонників та четверо військових моряків.

Серед них є двоє офіцерів. Інші – рядовий та сержантський склад. Бійці боронили Маріуполь та «Азовсталь», острів «Зміїний», Чорнобильську атомну електростанцію, та Донецький напрямок, зокрема Бахмут.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар