Kolo.News.Ukraine.Region

В Одесі готують пляжі до відкриття

В Одесі готують пляжі до відкриття
ТОП Тема
В Одесі готують пляжі до відкриття Новини України 08 серп 2023 в 10:42

Хоча літо потроху добігає кінця, але на морі на початку осені ще можна добре відпочити. В Одесі готують пляжі до відкриття оксамитового сезону, про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.

За словами посадовця, теракт росіян на Каховській ГЕС зірвав початок пляжного сезону в Одесі. Проте станом на сьогодні якість води у Чорному морі стабілізувалася та відповідає всім санітарним нормам.

Олег Кіпер підписав розпорядження щодо підготовки доступу людей на пляжі.

Пляжі зможуть працювати, якщо будуть дотримані певні умови. Зокрема, пляжі мають бути обладнані захисними сітками, що унеможливлюють потрапляння мін, спостережно-рятувальними постами, буями, засобами гучного мовлення, наявними поблизу укриттями

«До 17.00 10 серпня Одеська, Білгород-Дністровська та Ізмаїльська РВА мають провести відповідну підготовку пляжів та подати акти про готовність до Одеської ОВА. Ті, хто не встигнуть, можуть подати пізніше. Але закликаю всіх укластися в строки, щоб уже цими вихідними Одещина могла зустрічати туристів. За прогнозом буде до +30, тож чекаємо всіх на наші найкращі в світі пляжі», – наголосив очільник ОВА.

Додамо, наприкінці травня місцева влада заявила, що на частині узбережжя Одеси дозволять купатися на окремих ділянка. Доступ обіцяли відкрити за умови виконання певних вимог: між траверсами повинне бути натягнене загородження з буями, пляжі мають бути обладнанні спостережними пунктами – вежами на березі тощо.

Але офіційно пляжі не відкривали, бо 6 червня окупанти вдалися до теракту на дамбі Каховської ГЕС, через що сталося жахливе забруднення Чорного моря. Крім того, у морській акваторії значно побільшало мін через те, що багато таких «сюрпризів» було змито потоком прісної води через теракт на ГЕС.

Читайте також: У Нікополі на Дніпропетровщині ворог із важкої артилерії вдарив по спортшколі та житловим будинкам

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар