Kolo.News.Ukraine.Region

В Полтавській громаді лише чотири школи не вийдуть на очне навчання з 1 вересня

В Полтавській громаді лише чотири школи не вийдуть на очне навчання з 1 вересня
ТОП Тема
В Полтавській громаді лише чотири школи не вийдуть на очне навчання з 1 вересня Новини України 09 серп 2023 в 12:00

9 серпня відбулася перша нарада з питань підготовки до 1 вересня, яку провела секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.

Під час наради обговорили стан укриттів та їх будівництво, поточний та капітальний ремонт приміщень, харчування, забезпеченість підручниками, онлайн та офлайн навчання, оптимізацію навчальних закладів, канцелярські набори для першачків, підвищення заробітної плати шкільним медсестрам, доплати вчителям та вихователям.

Директорка Департаменту освіти Полтавської міської ради Жанна Каплоух повідомила, що цьогоріч до перших класів підуть 3200 дітей.

«Відкриється у громаді 112 перших класів. Працюватимуть 125 груп продовженого дня. Завдяки змішаній формі, навчання офлайн зможуть отримувати знання 29 тисяч учнів, тобто майже всі. У кожній школі своя система змішаних форм: хтось відвідує школу в окремі дні, а хтось в окремі години. Це все залежить від місткості укриття. Лише чотири навчальні заклади громади працюватимуть онлайн. Це Верхолянська ЗОШ І - II ст., Андрущанська ЗОШ, Валківська ЗОШ та Бричківський НВК, в якому планують запустити роботу дитсадка», - зазначила Жанна Каплоух.

Щодо роботи дитячих садочків, то з 12 закритих, в яких проживають ВПО, 8 відкриють до 1 жовтня.

«Відсьогодні у двох дитячих садочках працюють 12-годинні групи. Також за декілька тижнів плануємо поступово відкривати ясельні групи», - зазначила Жанна Каплоух.

Окремо обговорили канцелярські набори для першокласників. Цього року їх вміст оновили відповідно до того, що учням знадобиться під час уроків.

Для капітальних ремонтів та будівництва укриттів необхідно зробити проєкти. За словами Катерини Ямщикової, наявність проєктів дасть можливість реалізувати їх за державні кошти або в рамках Міжнародної допомоги.

Читайте також: Черкаська ОВА рекомендує паломників утриматися від відвідин Умані на свято Рош га-Шана

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар