![](https://kolo-ukraine.com/documents/galery/medium/999-1-829.webp)
![](https://kolo-ukraine.com/documents/galery/medium/999-1-825.webp)
![](https://kolo-ukraine.com/documents/galery/medium/999-1-828.webp)
![](https://kolo-ukraine.com/documents/galery/medium/999-1-826.webp)
![](https://kolo-ukraine.com/documents/galery/medium/999-1-827.webp)
![](https://kolo-ukraine.com/documents/galery/medium/999-1-824.webp)
У місті Кропивницький з нагоди відзначення Дня молоді пройшов молодіжний фестиваль #УкраїнськаМолодьЄднає. Під час заходу глядачам продемонстрували творчі номери, а талановитій молоді вручили грамоти від влади. Про це повідомляють у Кіровоградській обласній державній обласній адміністрації.
Пройшов фестиваль на майданчику багатофункціонального громадського простору «Атмосфера МИР2.0». Містяни змогли побачити виступи творчих колективів та долучитися до цікавих майстер-класів. Представники влади вручили грамоти активній молоді Кіровоградщини.
- Молодь Кіровоградщини - в авангарді. На передовій, на фронті. Активно волонтерять. Добре комунікують з міжнародниками. Безліч цікавих ініціатив. Дякую кожному і кожній за активну громадську позицію, за мужність, стійкість і любов до України, - зазначив начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович
Раніше ми розповідали про те, що у Кропивницькому відкрився простір емоційного розвантаження, який започаткували учні Кропивницького професійного ліцею сфери послуг та торгівлі у межах проєкту UPSHIFT за підтримки дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
А на Дніпропетровщині молодь презентувала представникам влади власні проекти. Вони, зокрема, планують відкрити медіацентр, організувати тренінги із гендерної рівності та провести велику культурно-спортивну зустріч
вологість:
тиск:
вітер:
0 Коментарів
Додати коментар