Kolo.News.Ukraine.Region

До Вінниці із Цюріху прибув 16-й трамвайний вагон «Tram2000»

Фото Сергія Моргунова
Фото Сергія Моргунова Новини України 29 трав 2023 в 15:00

27 травня, у рамках проєкту «Цюрихські трамваї», до Вінниці зі Швейцарії прибув уже 16-й трамвайний вагон «Tram2000». Наразі Вінниця чекає ще на 19 таких трамваїв. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив очільник Вінницької міської громади Сергій Моргунов.

Міський голова подякував закордонним партнерам та зазначив, що вагони із перших партій незабаром вийдуть на лінії.

«На рейки міста вагони «Tram2000» вийдуть тоді, коли завершать їх технічну та юридичну підготовку. Попередньо, запуск планується вже цього літа. Дякуємо нашим швейцарським партнерам за підтримку», – йдеться у повідомленні.

Отримані трамваї «Tram2000» відрізняються від уже звичних для вінничан «Mirage» та «Karpfen» більш комфортними умовами для пасажирів, а також певними технічними характеристиками.

У департаменті транспорту та міської мобільності зазначають, що фахівці Вінницької транспортної компанії уже працюють над адаптацією цих трамваїв до вимог українського законодавства.

«Наразі працівники транспортної компанії працюють над встановленням передніх та задніх поворотів, стоп-сигналів, дзеркал заднього виду, в тому числі лівого, встановлення інформаційної системи, а також – систем оплати проїзду. На маршрути міста перші швейцарські вагони мають виїхати у липні», – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін.

Співпраця Вінниці зі Швейцарією триває ще з 2006 року. Під час першого етапу проекту «Цюрихські трамваї» (2006-2011 роки) Вінниця отримала 116 трамвайних вагонів, а у рамках другого має отримати 35 трамваїв Tram 2000, а також рейки для реконструкції трамвайного полотна на вулиці Батозькій.

Меморандум про другу фазу проекту було підписано у грудні 2020 року. Безповоротний внесок SECO (Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань) у його реалізацію становить 3 200 000 швейцарських франків.

 Читайте також: У Кривому розі виступив камерний оркестр із Маріуполя

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар