Kolo.News.Ukraine.Region

Вінницькі випускники відмовилися від святкувань, щоб придбати Starlink для військових

Вінницькі випускники відмовилися від святкувань, щоб придбати Starlink для військових
Вінницькі випускники відмовилися від святкувань, щоб придбати Starlink для військових Новини України 31 трав 2023 в 12:00

Сьогодні, 31 травня, коли усі заклади загальної середньої освіти відзначали закінчення навчального року, ліцеїсти комунального закладу освіти №10 зустрічали військових подарунками. Про це інформує Вінницька міська рада.

Учнівство знову проявили ініціативу та зібрали чималу суму для ЗСУ.

Starlink та GPS навігатор сьогодні урочисто передали на потреби 171 батальйону.

Як розповіла директорка ліцею №10 Світлана Куца, це вже не перша допомога, яку ми спільно з учнями спрямовуємо на потреби військових. «Цього разу отримали прохання про необхідність саме пристрою зв’язку, отож учні не роздумуючи вирішили відмовитись від кульок, стрічок та квітів на Останній дзвоник, аби закрити цю потребу», – сказала вона.

Під час передачі техніки військові подякували вінницьким ліцеїстам та зауважили, що зв'язок, одна з найважливіших складових на фронті, отож тепер, завдяки цим юним патріотам, матимемо змогу тримати зв'язок з рідним та обмінювати інформацією.

«Наша молодь росте свідомою та цілеспрямованою, адже саме учні ініціюють такі збори коштів, і своїми гарними справами надихають нас, дорослих, пишатись такими українцями», – підсумувала директорка ліцею №10 Світлана Куца.

Читайте також: У Кривому розі виступив камерний оркестр із Маріуполя

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар