Kolo.News.Ukraine.Region

На війні загинув депутат Полтавської міської ради: коли прощання

На війні загинув депутат Полтавської міської ради: коли прощання
ТОП ТемаВибір редакції
На війні загинув депутат Полтавської міської ради: коли прощання Регіони у війні 21 трав 2023 в 18:00

23 травня, о 10.00 на Соборному Майдані у Полтаві відбудеться церемонія прощання із полеглим на війні патріотом, націоналістом, ветераном АТО, військовослужбовцем ЗСУ, депутатом Полтавської міської ради від ВО «Свобода» Юліаном Матвійчуком.

Всі його друзі, рідні, товариші та побратими просять всіх прийти да віддати останню шану воїну, який віддав своє життя за Україну.

Юліан Олександрович Матвійчук народився 14 червня 1989 року у Полтаві.

З 1996 по 2006 роки навчався у Полтавській ЗОШ № 4. Вчився у музичній школі, у Полтавській художній школі. Співав у народному хорі «Калина».

Закінчив історичний факультет Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, як спеціаліст, вчитель історії та правознавства (2009–2014). Працювати за фахом не встиг, захистивши диплом, відразу вирушив на фронт, документи видали батькам.

В АТО був гранатометником батальйону «Азов», із грудня 2014 року — артилерист полку «Азов». Заступник командира артилерійської батареї гаубиць полку «Азов». Молодший лейтенант.

Юліан Матвійчук брав активну участь в акціях «Вставай, Україно!» та націоналістичному русі. Брав активну участь в «Революції гідності». Засновник полтавської сотні самооборони у Полтавській обласній раді.

З 2011 року Юліан Матвійчук голова Полтавської молодіжної організації «Студентська Свобода».

Депутат Полтавської міської ради від ВО «Свобода» двох скликань. Юліан завжди був в епіцентрі суспільно-громадського життя міста.

Нагороджений нагрудним знаком «За доблесну службу» 16 червня 2015 року.

Вже  у лютому 2022 року вступив до лав захисників України. Служив у складі підрозділу аеророзвідки «Соловей» 116 окремої бригади територіальної оборони. 16 травня позицію накрила вороже артилерія. Юліан з побратимами отримав поранення, від яких помер у госпіталі в Дніпрі.

Читайте також: У Полтаві триває виставка The War Is Not Over Yet, присвячена полеглим медійникам

 

У полеглого воїна залишалися рідні, дружина Лілія та маленька донечка.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар