Kolo.News.Ukraine.Region

У Кропивницькому встановили патріотичний рекорд України

У Кропивницькому встановили патріотичний рекорд України
У Кропивницькому встановили патріотичний рекорд України Регіони у війні 30 черв 2023 в 15:00

Сьогодні, 30 червня, у Кропивницькому у рамках бізнес-форуму: «Жіноче лідерство в часи викликів» пройшла акція з виготовлення дітьми Кіровоградщини символів-оберегів для захисників і захисниць України «Серцем і думками – разом із захисниками!». Повідомили в Кіровоградській облраді.

Ініціаторами заходу виступили Кіровоградська обласна рада, ГО «Громадські ініціативи Марії Чорної», Кіровоградська Торгово-промислова палата та Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості.

Голова обласної ради Юрій Дрозд привітав дітей та організаторів із встановленням патріотичного рекорду України – виготовлено 2077 оберегів. До встановлення рекорду також долучилися діти із різних громад області офлайн та онлайн.

«Сьогодні надзвичайна подія для Кіровоградщини. Всі діти області, які встановили цей рекорд, з величезною любовʼю, вкладали разом з оберегом в пакуночок і аркушик з віршиком. Наші дітки дуже патріотичні і такі обереги вони виготовляли дуже багато разів, Тому ми вирішили претендувати на рекорд. Адже для дітей важливо, щоб вони отримали й ще якесь мотиваційне задоволення. Це не останній рекорд, який робиться на Кіровоградщині і не перший. Ми вже співали пісню «Червону калину» разом із усім світом, ліпили вареники для наших захисників. Сьогодні ми робили оберіги. Я навіть не знаю, що ми ще придумаємо далі, але рекорди ще будуть», – коментує засновниця ГО «Громадськi iнiцiативи», Марiя Чорна.

Усі виготовлені з любов’ю дитячими руками поробки - обереги передадуть вже наступного тижня захисникам та захисницям на передову.

Читайте також: В Одесі відбувся Форум громадянського суспільства «Розвиток та партнерство – шлях до побудови миру в Україні»

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар