Kolo.News.Ukraine.Region

Черкащина взяла «шефство» над трьома селами Херсонської області: почали роботи в Іванівці, у якій потребують відновлення понад 200 будинків

Українці не кидають одне одного у біді та допомагають відновити все пошкоджене ворогом
ТОП Тема
Українці не кидають одне одного у біді та допомагають відновити все пошкоджене ворогом Регіони у війні 11 лип 2023 в 10:46

Черкаська область у рамках проекту «Пліч-о-пліч» допоможе відновити три населені пункти Херсонщини – Миколаївку, Новопетрівку та Іванівку. Зокрема, у Іванівці Високопільської громади відновлення потребують більше 200 будинків. Про це повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Начальник ОВА розповів, що російські окупанти захопили Іванівку практично у перші дні повномасштабного вторгнення в Україну. У населеному пункті ворог нищив все, що потрапляло на очі – школу, агропідприємство, будинки місцевих жителів. Представники окупаційної армії займалися мародерством і терором, а село обстрілювали з усіх видів зброї – артилерією, «Градами», використовували фосфорні боєприпаси. Бійцям Збройних Сил України після важких боїв вдалося звільнити село у липні 2022-го року. Після цього до населеного пункту почали повертатися його жителі. Проте на місці своїх будинків люди побачили суцільну руїну, тому друзі із Черкащини допоможуть все відновити.

Роботи із відновлення вже розпочали – на різних об’єктах працюють будівельники і волонтери із усієї Черкаської області.

Нагадаємо, у проекті «Пліч-о-пліч», який ініціював Президент України Володимир Зеленський, беруть участь п'ятнадцять тилових областей України. Вони допоможуть відбудувати 26 населених пунктів Херсонської області, які звільнили після окупації.

Також раніше ми розповідали, що деокуповане село Мала Олександрівка на Херсонщині відновлюватимуть працівники із Кіровоградської області. У Малій Олександрівці повністю знищені сім будинків, 101 об'єкт у населеному пунктів постраждав внаслідок російської окупації. Загальна вартість відновлення складе близько 70 мільйонів гривень.


 

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар