Kolo.News.Ukraine.Region

У Черкаській області 83% укриттів у закладах освіти готові до експлуатації

Фото: ілюстративне
Фото: ілюстративне Регіони у війні 29 лип 2023 в 17:30

Станом на 28 липня у Черкаській області укриття у закладах освіти готові на понад 83% від запланованої кількості. Про це повідомив очільник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець в етері Українського радіо Черкаси.

Очільник Черкащини каже, що активні роботи тривають у закладах освіти.

"Станом на зараз (28 липня) 83% становить готовність укриттів в освітніх закладах. І до початку нового навчального року ми сподіваємося вийти на 98%. Все робимо для того, щоб учні могли вийти в школу очно або в змішаному форматі", — пояснив Ігор Табурець.

Також Ігор Табурець розповів про модульні укриття. Він сказав, що наразі закінчуються тендерні процедури.

"Загалом розраховано, що одне модульне укриття вміщатимуть близько 20 людей. Утім це не укриття для шкіл. Такі укриття ставитимуть, як додаткові там, де не вистачає місць для укриття", — розповів очільник Черкаської обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, що Полтавщина відправила 40 добровольців до Херсона, щоб усунути наслідки після підриву Каховської гідроелектростанції. Добровольцям належить змінити полтавську бригаду, яка протягом двох тижнів працювала над розчищенням вулиць і житла херсонців, які постраждали від підтоплення.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар