Kolo.News.Ukraine.Region

У Вінниці згадали убитих росіянами дітей

Загиблі маленькі вінничани внаслідок ракетного удару росіян. Світлина з сайту ВІнницької обласної ради
Загиблі маленькі вінничани внаслідок ракетного удару росіян. Світлина з сайту ВІнницької обласної ради Регіони у війні 04 черв 2023 в 18:23

Сьогодні вся Україна вшановує пам’ять дітей, загиблих внаслідок збройної агресії росії.

За інформацією Офісу Генерального прокурора, станом на 4 червня 2023 року в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф загинули 485 дітей, поранені – 1005, постраждали – 1490. Серед них - чотирирічна Ліза Дмитрієва, семирічний Максим Жарій та восьмирічний Кирило Пяхін, які стали жертвами варварського ракетного удару по Вінниці 14 липня 2022 року, – повідомляють у Вінницькій обласній раді.

– Ліза була особливою дитиною, мала інвалідність. У той фатальний день дівчинка разом з мамою поспішала на заняття до логопеда. В одну мить життя дитини обірвалося, а її мама отримала важкі поранення та душевну рану, що ніколи не загоїться.

– Максим разом з мамою у трагічну мить був в епіцентрі удару - у клініці “Нейромед”. Обоє загинули.

– Кирило разом із сім’єю перебрався до Вінниці з Херсона, тікаючи від окупантів. Вранці 14 липня 2022 року він разом зі своїм дядьком був в машині в районі Будинку офіцерів. Фактично, хлопчик потрапив у вогняну пастку.

4 червня Вінниччина приєдналася до Всеукраїнської акції «Голоси дітей». Цей захід присвячений пам'яті маленьких українців, чиє життя забрала війна, та проходить у Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії, який заснувала Генеральна Асамблея ООН.

Присутні поклали квіти до поклали квіти до літака біля Будинку офіцерів на площі Перемоги. Він став символічним місцем скорботи за загиблими внаслідок ракетного удару росії по Вінниці.

14 липня 2022 року росія обстріляла Вінницю, ракети влучили у площу Перемоги, де розташовані Будинок офіцерів та будинок побуту «Ювілейний». Внаслідок обстрілу 28 людей загинули, серед них – троє дітей: Ліза, Максим та Кирило.

В рамках акції присутні вшанували хвилиною мовчання жертв російської агресії та розвісили дзвіночки, які символізують голоси вбитих дітей.

Як вшанували загиблих дітей у Черкасах.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар