Kolo.News.Ukraine.Region

На Полтавщині розглядають можливість створення Центру стресостійкості

На Полтавщині розглядають можливість створення Центру стресостійкості
На Полтавщині розглядають можливість створення Центру стресостійкості Українці для світу 30 трав 2023 в 09:00

Учора, 29 травня, відбулася онлайн-зустріч заступника начальника Полтавської ОВА Олексія Бруслика та працівників структурних підрозділів із представниками Ізраїльської коаліції по роботі з травмою. Вони обговорювали створення в Полтавській області Центру стресостійкості.

Уряд Ізраїлю готовий фінансувати появу таких центрів по всій Україні. В Києві подібна установа вже запрацювала, також триває робота з організації центрів у Харківській, Тернопільській, Одеській областях. До них бажають приєднатися Полтавщина й Миколаївщина.

Директор міжнародних проєктів Israel Trauma Coalition Макс Голденберг розповів про концепцію створення центрів стресостійскості безпосередньо в Ізраїлі.

«Уже більше 15 років центри стресостійкості діють по всій країні, їх 12, вони знаходяться в місцях, де щодня виникає загроза терористичних атак, – розповів Макс Голденберг. – Центр стресостійкості – це не про приміщення, це концепція допомоги населенню. Причому робота центрів фокусується не на якусь конкретну категорію людей, а покликана допомогти психологічно абсолютно кожному жителю».

Надалі навчання з Ізраїльською коаліцією по роботі з травмою продовжать учасники сформованих груп, до складу яких увійдуть фахівці різних сфер: практичні психологи, спеціалісти психологічних служб, вчителі, рятувальники, представники силових структур, медики, працівники ЦНАПів та інші.Учора,

Читайте також: На Дніпропетровщині чеські партнери планують відновити школи, які постраждали внаслідок обстрілів
0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар