Kolo.News.Ukraine.Region

У Кропивницькому відкрили новий проєкт ООН

У Кропивницькому відкрили новий проєкт ООН
У Кропивницькому відкрили новий проєкт ООН Українці для світу 17 серп 2023 в 17:00

У молодіжному центрі «Кома» у Кропивницькому відбулось відкриття міжнародного молодіжного проєкту Дитячого фонду ООН U-Point. Про це розповіли в Кіровоградській ОВА.

U-Point - це регіональне представництво проєкту ЮНІСЕФ U-Report. А U-Report - платформи, яка у форматі анонімних онлайнових опитувань збирає думки молоді з приводу різних сфер суспільного життя для того, щоб сприяти впровадженню змін у суспільстві.

На заході була присутня заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова, команда U-Report Україна, представники UNICEF, СКЦ «Задзеркалля» громадські та молодіжні організації, активна молодь міста та області.

«Тепер думки нашої молоді звучатимуть гучніше! А обласний молодіжний центр «Кома» стане головним «офісом» цих думок», - зазначили на заході.

«Відкриття U-Point - це важливий етап у роботі молодіжного центру. Адже наша робота базується на врахуванні думки молодих людей. U-Point – це не просто про дослідження думки молодих людей, а і простір для створення можливостей, проведення нетворкінгових подій», – так коментує відкриття координаторка U-Point Вікторія Безсмертна.

U-Points мають на меті розширити співпрацю проєкту U-Report з молоддю у регіонах, залучити до проєкту ще більше молодої аудиторії через цікаві опитування, проєкти. Це регіональні підрозділи, що збирають думки молоді регіону з приводу різних важливих питань і доносять її до стейкхолдерів. U-Points допоможуть «тримати руку на пульсі» думок молоді з регіонів України, генерувати відповідні проєкти та можливості, що потребує молодь саме того чи іншого регіону.

Читайте також: Вінницю відвідала делегація із Франції: деталі

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар