Kolo.News.Ukraine.Region

Німецьке місто-побратим передало до Вінниці пожежний автомобіль

Фото - Вінницької міської ради
ТОП Тема
Фото - Вінницької міської ради Українці для світу 14 черв 2023 в 14:00

Нещодавно до Вінниці із німецького міста-побратима Карлсруе прибув уже другий пожежний автомобіль. Про це на своєму телеграм-каналі та у фейсбуці повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«Це вже другий пожежний автомобіль від наших друзів з Німеччини. Він призначений для першої допомоги – авто більш мобільне, проїде там, де не може рухатися великогабаритний транспорт», – написав Сергій Моргунов.

Також він зазначив, що за словами рятувальників ця машина виїжджатиме на невеликі пожежі, дорожньо-транспортні пригоди та здійснюватиме деблокування людей.

Очільник громади подякував німецьким партнерам, які продовжують допомагати Вінниці у такі важкі часи.

«Вдячний побратимам з Німеччини, які продовжують нам допомагати», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що перший пожежний автомобіль від Карлсруе вінницькі рятувальники отримали у подарунок минулого місяця, під час візиту мера німецького міста Франка Ментрупа до Вінниці.

Зауважимо, у квітні цього року міський голова Вінниці повідомив, що у міста офіційно з'явився побратим — Карлсруе. Ініціативу налагодити побратимські зв’язки з Вінницею це німецьке місто висловило дев'ять місяців тому. З того часу Карлсруе підтримувало Вінницю, не чекаючи формальної процедури. Влада німецького міста допомагала з наметами для пунктів незламності, генераторами та іншим обладнанням.

Карлсруе — це німецьке місто, де проживає близько 310 тисяч людей. Нині у Карлсруе проживає 4200 українців. Це четверта за кількістю, але не по активності, діаспора.

Читайте також: До Вінниці із Цюріху прибув 16-й трамвайний вагон «Tram2000»

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар