Kolo.News.Ukraine.Region

Одеська область отримала техніку для школярів від ЮНІСЕФ

Одеська область отримала техніку для школярів від ЮНІСЕФ
Одеська область отримала техніку для школярів від ЮНІСЕФ Українці для світу 05 трав 2023 в 16:00

Одеська область отримала 1198 планшетів та хромбуків для школярів від ЮНІСЕФ у межах співпраці з Міністерством освіти і науки. Про це повідомили в пресслужбі Одеської обласної військової адміністрації.

Сьогодні, 5 травня, Департаментом освіти і науки Одеської ОВА організовано передачу пристроїв у територіальні громади Одещини з подальшим врученням дітям з числа внутрішньо-переміщеним особам у тимчасове користування.

Обладнання було закуплене та доставлене за підтримки Європейського Союзу та Республіки Корея. Нове постачання від ЮНІСЕФ спрямоване на дітей-переселенців, які були вимушені покинути свої домівки через бойові дії та навчаються за дистанційною формою навчання.

Загалом, ЮНІСЕФ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Республіки Корея доставив 5 тисяч планшетів для учнів молодшої школи.

Ще 5 тисяч ноутбуків отримають діти середнього та старшого шкільного віку. Електронні пристрої будуть розповсюджені серед закладів освіти по всій Україні. Нове постачання від ЮНІСЕФ допоможе українським дітям продовжувати навчання онлайн, адже відвідування школи вже тривалий час недоступне багатьом з них через безпекову ситуацію.

Надана допомога зокрема спрямована на  дітей-переселенців, які були вимушені покинути свої домівки через бойові дії. Крім того, девайси отримають діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених сімей або позбавлені батьківського піклування, а також решта хлопчиків і дівчаток, які не мають гаджетів, потрібних для підключення до онлайн-занять.

 Читайте також: «Жадан і собаки» у Полтаві заспівали «Я люблю цю країну!» та зібрали кошти на ЗСУ

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар