Kolo.News.Ukraine.Region

У Кременчука може з’явитися нове місто-побратим

У Кременчука може з’явитися нове місто-побратим
У Кременчука може з’явитися нове місто-побратим Українці для світу 21 черв 2023 в 12:00

Міський голова Кременчука Віталій Малецький сьогодні зустрівся із мером іспанського міста Доностія-Сан-Себастьян паном Енеко Гойя та представниками міської ради.

Цей навчальний візит пройшов у рамках проєкту «Мости довіри». Він реалізується Радою європейських муніципалітетів і регіонів спільно з Асоціацією міст України за підтримки Програми «ULEAD з Європою».

Під час зустрічі з представниками місцевої влади Сан-Себастьяна Віталій Малецький виступив із презентацією Кременчука. Показав фільм про руйнування, яких зазнало місто від влучань російських ракет.

Протягом виступу також обговорили проєкти, над якими можлива спільна співпраця. Вони стосуються створення теплових хабів, покращення системи водоочищення. Також запропонував співпрацю і в сферах: освіти, культури, спорту та охорони здоров‘я.

Іспанці запевнили у підтримці України загалом та, зокрема, Кременчука в боротьбі проти російської агресії.


– Ми дійшли згоди підготувати меморандум про співпрацю між нашими містами. Маємо надію, що невдовзі Кременчук та Сан-Себастьян стануть містами-партнерами. Продовжуємо встановлювати дружні та партнерські зв’язки з європейськими містами! – наголосив Малецький.

Читайте також: Німецьке місто-побратим передало до Вінниці пожежний автомобіль

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар