Kolo.News.Ukraine.Region

До Вінниці прибули ще чотири генератори від МЗС Німеччини

До Вінниці прибули ще чотири генератори від МЗС Німеччини
До Вінниці прибули ще чотири генератори від МЗС Німеччини Українці для світу 29 черв 2023 в 16:00

29 червня, до Вінниці прибуло ще 4 генератори від німецьких партнерів. Це уже другий вантаж у рамках 5-го траншу гуманітарної допомоги від Міністерства іноземних справ Німеччини, Посольства Німеччини в Києві та Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ». Про це на своєму телеграм-каналі та у фейсбуці повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

«Один з них потужністю 60 кВт, один – 100 кВт та два по 300 кВт. Їх спрямують на об’єкти критичної інфраструктури», – написав Сергій Моргунов.

Він додав, що Вінниця активно готується до початку наступного осінньо-зимового періоду та опалювального сезону, а отриманні генератори стануть у пригоді на випадок аварійних ситуацій та ймовірного блекауту через терористичні обстріли.

Також міський голова подякував німецьким партнерам за підтримку нашої громади у такі складні часи.

«Дякуємо за допомогу Міністерству іноземних справ Німеччини, Посольству Німеччини в Києві та Німецькому товариству міжнародного співробітництва «GIZ», – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що у рамках 5-го траншу гуманітарної допомоги від Міністерства іноземних справ Німеччини, Посольства Німеччини в Києві та Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ» Вінниця загалом отримала 13 генераторів різної потужності: 2 по 300 кВт, 3 по 150 кВт, 3 по 100 кВт та 5 по 60 кВт.

Читайте також: У Кременчука може з’явитися нове місто-побратим

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар