Kolo.News.Ukraine.Region

Полтава уклала декларацію про партнерство з Велико-Тирново

Полтава уклала декларацію про партнерство з Велико-Тирново
Полтава уклала декларацію про партнерство з Велико-Тирново Українці для світу 24 лип 2023 в 14:00

Завершилася поїздка делегації Полтавської міської ради до Болгарії. Секретар міської ради Полтави Андрій Карпов з мером муніципалітету Даніельом Пановим підписали декларацію про партнерство між Велико-Тирново та Полтавою.

Ціль договору – співробітництво в галузі культури, туризму, міського розвитку, освіти, науки, економіки та інших відповідних сферах суспільного життя.

Договір про перші звʼязки з Велико-Тирново Полтава підписала ще задовго до Незалежності України. В свій час відбувались різні обміни між містами в різних сферах, проходили виставки народного мистецтва.

Сучасний документ також обумовлює сторони співпрацювати у сфері культурної та історичної спадщини, культурної ідентичності та народних промислів.

Серед іншого, Андрій Карпов та Даніель Панов обговорили питання щодо організації відпочинку у м. Велико-Тирново дітей з сімей загиблих полтавців у російсько-український війні, останній же пообіцяв сприяти створенню такої програми.

«Дякую полтавському місту-побратиму Велико-Тирново за  багатосторонню співпрацю, а також за можливість вивчення всіх можливостей для розширення масштабів цього партнерства. Окрема подяка пану Даніелю Панову, який відгукнувся на мою пропозицію про організацію відпочинку дітей з сімей загиблих полтавців у російсько-український війні у м. Велико Тирново і пообіцяв сприяити створенню такої програми. Висловлюємо подяку місту-побратиму Велико-Тирново за багатосторонню співпрацю, а також за можливість вивчення всіх можливостей для розширення масштабів цього партнерства», – розповів Андрій Карпов.

На згадку, полтавці передали меру Велико-Тирново символічну табличку з вулиці Великотирнівської у м.Полтаві. У Велико-Тирново теж є вулиця Полтавська і раніше був кінотеатр «Полтава».

Читайте також: На Одещині затверджено 13 проєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар