Kolo.News.Ukraine.Region

У центрі Полтави встановили парклет

У центрі Полтави встановили парклет
У центрі Полтави встановили парклет Українці для світу 24 лип 2023 в 18:00

У центрі Полтави, на пішохідній зоні вулиці Соборності біля ТД «ЦУМ» встановили парклет. Незабаром офіційне відкриття. Про це повідомили в Інституті розвитку міста.

Парклет — це динамічний публічний простір. Місце, де можна посидіти, відпочити спостерігаючи за життям вулиці. Поява парклетів у містах також є демонстрацією руху проти експансії автомобілів, як альтернатива використання простору та перетворення її в мініоазис.

На місці майбутнього парклету уже проводили воркшопи: «Пішохідна зона вулиці Соборності — транзит чи місце дій?», «Публічний простір очима дітей». Після офіційного відкриття планується провести ще декілька заходів про створення комфортного міського середовища.

Проєкт зі встановлення парклету реалізовує КО «Інститут розвитку міста» ПМР у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні II», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії.

Зараз відбуваються технічні роботи над естетичним виглядом парклету. До нього, власне, ще монтуватимуть дерева та квіти.  

Парклет (англ. Parklet) — продовження тротуару, що забезпечує більше простору і зручності для знайомства, спілкування і відпочинку людей, що використовують вулицю. Зазвичай парклети встановлюються на місці одного або кількох автомобільних паркомісць на узбіччі вулиці.

Читайте також: Жіночі та сімейні підприємства Дніпропетровщини можуть отримати гранти від американських партнерів

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар