Kolo.News.Ukraine.Region

Спортсмени з Вінницької області зайняли друге місце на Чемпіонаті Європи з хокею на траві Українці для світу 30 лип 2023 в 13:11

Спортсмени з Вінницької області зайняли друге місце на Чемпіонаті Європи з хокею на траві. Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці очільник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

Змагання проходили з 23 до 29 серпня в столиці Ірландії Дубліні.

У категорії групи “В” серед національних чоловічих команд взяли участь збірні з Ірландії, Шотландії, Чехії, Швейцарії, Туреччини, Португалії, Італії та України.

Українська збірна складалась виключно з вінницьких хокеїстів. Їм вдалося перемогти представників Португалії, Чехії та Італії. Спортсмени поступилися лише господарям поля – представникам Ірландської збірної.

Тепер українська збірна отримала право виходу до боротьби в групу “А” та можливість відбору до Олімпійських ігор у цьому році.

Нагадаємо, що п’ять нагород вибороли спортсмени з Дніпропетровської області на сімнадцятому літньому Європейському олімпійському фестивалі, який проходив у місті Марибор, Словенія. Срібну та бронзову медалі зі спортивної гімнастики завоював атлет з Дніпропетровщини Івана Рудий. Такий же здобуток з плавання – у Миколи Котенка. Бронзовою призеркою з дзюдо в українській команді стала Дар’я Доля.