Kolo.News.Ukraine.Region

Співачка Jerry Heil у Полтаві зібрала аншлаг, побачила «зоряне небо» і виконала державний гімн разом із повним залом (ФОТО)

Концерт Jerry Heil пройшов на сцені Центру культури та дозвілля
ТОП Тема
Концерт Jerry Heil пройшов на сцені Центру культури та дозвілля Війна не скрізь 06 черв 2023 в 16:34

6-го червня у полтавському Центрі культури та дозвілля виступає популярна українська співачка Jerry Heil. Послухати її приходить повний зал глядачів, які впродовж усього концерту аплодують та підспівують словам вже улюблених пісень. Початок концерт дещо відкладають у зв’язку із повітряною тривогою. Однак, коли загроза минає, людей таки запрошують до глядацької зали.

Спершу на великому екрані, встановленому за сценою, спалахую лише імя Jerry Heil.  А потім перед глядачами з’являється і сама співачка. Починає концерт із ліричної пісні «Мрія», яку Jerry Heil присвятила визвольній війні проти російських окупантів. Загалом, під час першої частини  виступу виконавиця більше співає лірики. Глядачі сприймають кожну  пісню із неприхованим задоволенням: підспівують хітам «Дитяча мрія» та «Пошта». А коли Jerry Heil співає про «Арифметику кохання», у залі запалюють ліхтарики мобільних телефонів, які утворюють казкове «зоряне небо».

Jerry Heil виконує не лише авторські пісні, але й ті композиції, які записала разом із іншими артистами. Так, виконуючи композицію «Тато», вона додає уривки із текстів, записаних разом зі співачкою alyonaalyona– «Рідні мої», «Дай бог», «Вітер віє». Самої alyonaalyona немає на концерті, але вона зявляється у вигляді зображення на екрані. Jerry Heil, звичайно ж, свої частини композицій співає наживо.

Коли Jerry Heil закінчує виконання пісні «А на небі ні зорі», на сцену до неї раптово вибігають діти із квітами. Співачка їх приймає і охоче позує для селфі.

У другій частині концерту співачка виконує більш веселі композиції. Після треку «Kupala» запрошує глядачів не соромитися – вставати із місць та танцювати. А коли виконує пісню на слова нетлінного твору Тараса Шевченка, усім нагадує, що чорнобривим можна кохатися, але не з москалями.

Ближче до завершення концерту співачка пропонує глядачам самостійно обрати пісню, яку вона заспіває зі сцени. Напевно, ніхто не здивується, що глядачі вимагають найбільш відомий хіт Jerry Heil – «Охрана, отмєна». Співачка спершу віджартовується, але потім таки виконує прохання полтавців.

Втім, завершує концерт Jerry Heil не жартівливою піснею про касирку із супермаркету, а цілком серйозним виконанням Державного Гімну України.

Нагадаємо, раніше у Кривому Розі виступив камерний оркестр із Маріуполя.


0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар