Kolo.News.Ukraine.Region

Справжні емоції під час війни: у Полтаві на Білій альтанці виступили артисти обласної філармонії (ФОТО)

Артисти виступили у найбільш знаковому для Полтави місці.
ТОП Тема
Артисти виступили у найбільш знаковому для Полтави місці. Війна не скрізь 09 черв 2023 в 18:04

8-го червня на Білій альтанці  у Полтаві відбувається концерт артистів Полтавської обласної філармонії. Для полтавців та гостей міста просто під відкритим небом виступають музиканти філармонії та пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава», яким керує Олексій Рубан.

Для глядачів звучать кращі твори українських композиторів. Багато пісень глядачі – а їх зібралося кілька сотень чоловік – одразу впізнають та охоче починають підспівувати рядкам, які знають із дитинства. Лавочок на усіх глядачів у імпровізованому залі не вистачає, тому полтавці просто сідають на бордюр, який відгороджує Білу альтанку. Хтось просто слухає і дивиться стоячи. Та майже всі глядачі – аплодують після кожної композиції, виконаної артистами філармонії.

Помітно, що у такий важкий час, який зараз переживає країна, в умовах постійних ракетних обстрілів, повітряних тривог, загроз зі сторони російських терористів, люди встигли засумувати за «живим» мистецтвом, за справжньою піснею. Тому концерт артистів філармонії стає для них справжньою віддушиною, такою можливістю забути про війну та постійні загрози хоча б на короткий проміжок часу.

Втім, і цього разу повністю «перемкнутися» не вдається. Щойно розпочинається друга частина концерту, надходить повідомлення про те, що у небі над Україною летять російські ракети. І продовження концерту може становити загрозу як для самих артистів, так і для глядачів. Ведуча дякує усім, хто приходить цього дня до Білої альтанки послухати виконавців із філармонії та подивитися на виступ танцювального колективу, і прохає перейти до найближчого безпечного укриття. Присутні оплесками дякують і виконавцям, і Силам протиповітряної оборони Збройних Сил України, які у цей час захищають небо над Полтавщиною та всією Україною.

Радує лише, що цей обірваний концерт на Білій альтанці є не останнім. Артисти обласної філармонії планують провести тут виступ до Дня Конституції України, 28 червня. А у липні біля Білої альтанки мають відбутися іще два концерти – гурту «Краяни band» та колективу «Чураївна».

Нагадаємо, раніше у Полтавській  політехніці імені Юрія Кондратюка виступили популярні українські співаки Олександр Пономарьов та Михайло Хома. Разом із ведучим Юрієм Горбуновим вони приїхали до Полтави, щоб зібрати кошти на підтримку Збройних Сил України. Під відкритим небом виконавці заспівали у благодійному концерті для студентів, викладачів, полтавців та гостей міста.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар