Kolo.News.Ukraine.Region

У Полтаві провели благодійний забіг «Біжи! Донать!» у Корпусному парку: центром міста пробігли понад сто дорослих та дітей (ФОТО)

Діти та дорослі бігали у Корпусному парку міста
ТОП Тема
Діти та дорослі бігали у Корпусному парку міста Війна не скрізь 12 черв 2023 в 15:18

У Полтаві 10-го червня провели благодійний забіг під назвою «Біжи! Донать!». Пройшов він у Корпусному парку міста, а участь у ньому взяли як дітлахи, так і дорослі полтавці. Цей забіг став першим із численних заходів на підтримку Збройних Сил України, які планують провести у Полтаві в рамках «Спаського фесту». Зокрема, у переліку заходів також – традиційний Велодень, який має відбутися наступного дня.

Для участі у благодійному забігові зареєструвалися більше ста учасників. Під час реєстрації кожен перерахував благодійний внесок у сумі від 400 гривень. Також кошти можна було просто вкинути до   скриньки вже перед стартом забігу. Усі зібрані під час благодійного заходу кошти організатори планують спрямовувати на придбання двох приборів нічого бачення для військовослужбовців 116-ої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

Перед початком забігів (а їх буде кілька – для дітей та дорослих) для всіх учасників проводять активну розминку. Усі бігуни охоче повторюють за інструктором рухи, які мають розігріти їхні мязи. Особливо стараються дітлахи, для яких це і спорт, і, водночас, весела гра. Саме із дитячого забігу на відстань у 400 метрів розпочинаються бігові активності. Кілька десятків маленьких хлопчиків та дівчаток біжать по внутрішньому колу Корпусного саду, а їх активно підтримують мами, тата та інші родичі.

Перед початком забігу дорослих усі присутні хвилиною мовчання вшановують пам'ять усіх загиблих у війні України за свою свободу та незалежність. Після цього всі разом виконують Державний Гімн України. До початку благодійного забігу до учасників звертається Альона Гончаренко, яка є і одним із організаторів від «МістоХабу», і учасницею забігу. Вона нагадує, що у минулому році під час Спаських фестивалів вдалося зібрати майже 2 мільйони гривень для української армії. За її словами, це стало можливим лише тому, що усе місто, так чи інакше, долучалося до проведених активностей.

 Дорослі учасники забігу долають дистанцію, яка проходить по зовнішньому колу Корпусного парка. Одне таке коло складає близько одного кілометру. Максимальна відстань, яку може пробігти учасник – 5 кілометрів. Втім, кожен обирає дистанцію по своїх силах і може зупинити забіг, коли захоче. Зрештою, усі фінішери отримують медалі, а також пропуск на активного «Спаського фестивалю».

Нагадаємо, раніше у Полтаві провів концерт та зібрав кошти на ЗСУ відомий український гурт «Жадані Собаки».

 

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар